o nas

kilka słów

Szanowni Państwo!

Jesteśmy szkołą, która od wielu lat zaangażowana jest w rozwój językowy swoich uczniów.
Dbamy o wzrost świadomości oraz umiejętności językowych zarówno u dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, która działa w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze metody nauczania oferując przy tym swoje doświadczenie i profesjonalizm.

Zawsze stawiamy na jakość. Dlatego też nasze grupy składają się z maksymalnie sześciu osób. Daje to pełen wachlarz możliwości metodologicznych oraz gwarantuje indywidualizację w procesie kształcenia.

Bazując na zdobytym wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym wiemy, iż kluczem do sukcesu naszych uczniów jest stosowanie przez nas zróżnicowanych metod nauczania.

Jesteśmy przekonani, iż indywidualne podejście do ucznia w procesie nauczania jest gwarantem naszego wspólnego sukcesu.

Od lat przygotowujemy naszych klientów do różnych egzaminów zarówno państwowych jak i  do międzynarodowych certyfikatów językowych typu: FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS. Ponadto przeprowadzamy egzaminy określające poziom językowy wg Skali Rady Europy (Common European Framework of Reference): A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Zawsze z pasją i absolutnym zaangażowaniem podchodzimy do każdych zajęć.

Nasze zajęcia prowadzimy w miłej, otwartej atmosferze, gdyż jak wierzymy przyjazne otoczenie jest jednym z najważniejszych czynników sprzyjających uczeniu się.